*1.308,53 TL den başlayan taksitlerle!!
14.019,92 TL
13.318,92 TL
(%5,00 havale indirimi)
Ürün Yorumları
Yıllardır İşgörenden alışveriş yaparım bir kez olsun sorun yaşamadım.
Yıllardır İşgörenden alışveriş yaparım bir kez olsun sorun yaşamadım. Başta Zafer bey ve Birkan bey olmak üzere tüm personel bilgili ve yardımcı oluyor. Ne sipariş ettiyseniz o geliyor, ön siparişler sağ olsun çok güzel ürünlere erişiyoruz. Başarılı bir işletme.
Senolcan Buğra
Kesinlikle tavsiye ederim.
Airsoft aksesuarları konusunda bana çok yardımcı oldular ve gayet cana yakın davrandılar, çok memnun kaldım.
dnzsngz
Ürün satmak için değil müşteri memnuniyeti odaklı
Ürün satmak için değil müşteri memnuniyeti odaklı, geniş ürün yelpazesine sahip, şiddetle tavsiye ederim👍🤩 …
Tarçın AKTAR
Müşterilerine olan samimiyetleri ve nezaketleri için çalışanlarını tebrik ediyorum tüm övgü ve puan onlara.
Müşterilerine olan samimiyetleri ve nezaketleri için çalışanlarını tebrik ediyorum tüm övgü ve puan onlara.
ARDA COŞKUN
Ürünleri dedikleri gibi eksiksiz ve hızlı bir şekilde kargoluyorlar,
Ürünleri dedikleri gibi eksiksiz ve hızlı bir şekilde kargoluyorlar, iletişim ve müşteri memnuniyeti üst seviye, fiyat olarak piyasadan pahalı değil ürününe göre daha da uyguna bulunabiliyor alacak kişiler tereddüt etmeden alabilir.
Mert ÜNLÜ
WELL L96 AWS Sniper Tüfeği Bipod ve Dürbün SIYAH / WELL 4402D
-Yüksek performanslı, Yaylı sistem 1/1 Replika
-Bolt Action (Kurma kollu) Sniper Tüfeği
-Nylon Fiber + Metal Yapı
-Full Metal Namlu
-Full Metal Bolt Sistem & Kurma Kolu ve Etkileyici ses
-Konfor ve kullanışlılık için özel olarak tasarlanmış; katlanabilir kaymaz dipçik
-Ayarlanabilir Ped & Yanak
-36 BB Kapasiteli Şarjör
-20mm raylara uygun, katlanabilir Bipod Ayak. (Kutu içeriğine dahildir).
-Bipod ayak ve aksesuar montajı için 3lü RIS RAY sistemi.
-Kutu içeriğine dahil 3-9 x40 Sniper Tüfeği Dürbünü
-Uzun mesafe açık hava oyunları için FABRİKA ÇIKIŞI 430FPS Hız
-Bolt Action (Kurma kollu) Sniper Tüfeği
-Nylon Fiber + Metal Yapı
-Full Metal Namlu
-Full Metal Bolt Sistem & Kurma Kolu ve Etkileyici ses
-Konfor ve kullanışlılık için özel olarak tasarlanmış; katlanabilir kaymaz dipçik
-Ayarlanabilir Ped & Yanak
-36 BB Kapasiteli Şarjör
-20mm raylara uygun, katlanabilir Bipod Ayak. (Kutu içeriğine dahildir).
-Bipod ayak ve aksesuar montajı için 3lü RIS RAY sistemi.
-Kutu içeriğine dahil 3-9 x40 Sniper Tüfeği Dürbünü
-Uzun mesafe açık hava oyunları için FABRİKA ÇIKIŞI 430FPS Hız
BU URUNDE OLIVE (YESIL) RENK SECENEGI MEVCUTTUR.
| MARKA-KOD | WELL-MA4402D-BK |
|---|---|
| Ağırlık (gram) | 4800 |
| Ana Renk | Siyah |
| Uzunluk | 1190mm |
| Namlu Boyu | ~530mm |
| Hop-up | Ayarlanabilir |
| Atış Modu | Manuel |
| Güç Kaynagı | Yaylı |
| Şarjör Kapasitesi | 36 BB |
| Mermi Tipi | 6mm BB |
| Güç (Namlu çıkış Hızı) | 390FPS |
| Paket içeriği |
WELL L96AWS Sniper tüfeği Orjinal Kutu |
|---|
BU ÜRÜNDE TALEBINIZ HALINDE ÜCRETSİZ OLARAK NAMLU ÇIKIŞ HIZI,
UPGRADE AYARLAMASI YAPILARAK 400FPS ÜZERİNDE TESLİM EDEBILIRIZ.
Teknik Özellikler
| TIPI | Spring / Yaylı |
| MODEL | Sniper |
| RENK | BLACK (Siyah) |
| Recoil Geri Tepme | Hayır |
| Ray Sistemi | Polimer Kundak |
| Dipçik | Ayarlanabilir |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
*1.308,53 TL den başlayan taksitlerle!!
14.019,92 TL
13.318,92 TL
(%5,00 havale indirimi)