*759,22 TL den başlayan taksitlerle!!
8.134,49 TL
7.727,77 TL
(%5,00 havale indirimi)
Birlikte Al, Kazan
Ürün Yorumları
Yıllardır İşgörenden alışveriş yaparım bir kez olsun sorun yaşamadım.
Yıllardır İşgörenden alışveriş yaparım bir kez olsun sorun yaşamadım. Başta Zafer bey ve Birkan bey olmak üzere tüm personel bilgili ve yardımcı oluyor. Ne sipariş ettiyseniz o geliyor, ön siparişler sağ olsun çok güzel ürünlere erişiyoruz. Başarılı bir işletme.
Senolcan Buğra
Kesinlikle tavsiye ederim.
Airsoft aksesuarları konusunda bana çok yardımcı oldular ve gayet cana yakın davrandılar, çok memnun kaldım.
dnzsngz
Ürün satmak için değil müşteri memnuniyeti odaklı
Ürün satmak için değil müşteri memnuniyeti odaklı, geniş ürün yelpazesine sahip, şiddetle tavsiye ederim👍🤩 …
Tarçın AKTAR
Müşterilerine olan samimiyetleri ve nezaketleri için çalışanlarını tebrik ediyorum tüm övgü ve puan onlara.
Müşterilerine olan samimiyetleri ve nezaketleri için çalışanlarını tebrik ediyorum tüm övgü ve puan onlara.
ARDA COŞKUN
Ürünleri dedikleri gibi eksiksiz ve hızlı bir şekilde kargoluyorlar,
Ürünleri dedikleri gibi eksiksiz ve hızlı bir şekilde kargoluyorlar, iletişim ve müşteri memnuniyeti üst seviye, fiyat olarak piyasadan pahalı değil ürününe göre daha da uyguna bulunabiliyor alacak kişiler tereddüt etmeden alabilir.
Mert ÜNLÜ
WE M&P BLACK BIG BIRD
Hayranlık uyandıran tasarımı, kaydırmaz her ele uyarlanabilir kabzası, full metal sürgüsü, gerçekci blowback hissi, dahili taktik ray sistemi, metal plakasıyla orjinal bir Smith Wesson MP replikası!
| Ürün Adı | WE Big Bird Dragon Scale Edition Siyah GBB Airsoft Tabanca |
|---|---|
| Ürün Kodu / Kategori | WE-Big Bird DR / Airsoft Tabanca & GBB |
| Üretici Firma | WE-Tech http://www.weairsoft.com/ |
| Güç (Namlu çıkış hızı) | ~ 300.0 FPS = 94m/sn |
| Hop-up | Ayarlanabilir (Atış açısı için ince ayar yapılabilir) |
| Atış Tipi | Yarı Otomatik |
| Blow Back | Evet, Üst namlu hareketli, daha gerçekçi atış hissi. |
| Emniyet | Emniyet Mandalı |
| Güç Kaynağı | Top Gas / Green Gas (HFC22), Şarjöre Doldurulur |
| Mermi Tipi | 6mm BB (Plastik/Alüminyum) |
| Şarjör Kapasitesi | 24+1 Full Metal Şarjör |
| Ürün Rengi / Ağırlık | Siyah Tek Renkli / 705gr |
| Boyu / Namlu boyu | 190mm / ~100mm |
KUTU İÇERİĞİ
-WE BIG BIRD DRAGON SCALE EDITION BLACK GBB 1 Adet
-24BB lik Şarjör 1 Adet
-Kullanım Klavuzu 1 Adet













Teknik Özellikler
| MODEL | Diger |
| Blowback | Evet |
| Güç Kaynağı | GAS |
| Aksesuar Rayı | Evet |
| Full Auto Atış | Hayır |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
*759,22 TL den başlayan taksitlerle!!
8.134,49 TL
7.727,77 TL
(%5,00 havale indirimi)
