*62,62 TL den başlayan taksitlerle!!
670,92 TL
637,37 TL
(%5,00 havale indirimi)
Birlikte Al, Kazan
Ürün Yorumları
Yıllardır İşgörenden alışveriş yaparım bir kez olsun sorun yaşamadım.
Yıllardır İşgörenden alışveriş yaparım bir kez olsun sorun yaşamadım. Başta Zafer bey ve Birkan bey olmak üzere tüm personel bilgili ve yardımcı oluyor. Ne sipariş ettiyseniz o geliyor, ön siparişler sağ olsun çok güzel ürünlere erişiyoruz. Başarılı bir işletme.
Senolcan Buğra
Kesinlikle tavsiye ederim.
Airsoft aksesuarları konusunda bana çok yardımcı oldular ve gayet cana yakın davrandılar, çok memnun kaldım.
dnzsngz
Ürün satmak için değil müşteri memnuniyeti odaklı
Ürün satmak için değil müşteri memnuniyeti odaklı, geniş ürün yelpazesine sahip, şiddetle tavsiye ederim👍🤩 …
Tarçın AKTAR
Müşterilerine olan samimiyetleri ve nezaketleri için çalışanlarını tebrik ediyorum tüm övgü ve puan onlara.
Müşterilerine olan samimiyetleri ve nezaketleri için çalışanlarını tebrik ediyorum tüm övgü ve puan onlara.
ARDA COŞKUN
Ürünleri dedikleri gibi eksiksiz ve hızlı bir şekilde kargoluyorlar,
Ürünleri dedikleri gibi eksiksiz ve hızlı bir şekilde kargoluyorlar, iletişim ve müşteri memnuniyeti üst seviye, fiyat olarak piyasadan pahalı değil ürününe göre daha da uyguna bulunabiliyor alacak kişiler tereddüt etmeden alabilir.
Mert ÜNLÜ
GLOCK G19 FORCE TAN GBB (Silver Slide + Gold Barrel)
GLOCK G19 T4
GLOCK 19 FORCE SERISI MAKYAJLI AIRSOFT TABANCA
TAN - ÇÖL RENGI GÖVDE / Gümüş KIZAK / Gold NAMLU
| Ürün Kodu / Kategori | WE-GLOCK 19 / Airsoft Tabanca & GBB |
|---|---|
| Üretici Firma | WE-Tech http://www.weairsoft.com/ |
| Güç (Namlu çıkış hızı) | ~ 300.0 FPS = 94m/sn |
| Hop-up | Ayarlanabilir (Atış açısı için ince ayar yapılabilir) |
| Atış Tipi | Y.Otomatik |
| Blow Back | Evet, Üst namlu hareketli, daha gerçekçi atış hissi. |
| Emniyet | Emniyet Mandalı |
| Güç Kaynağı | Top Gas / Green Gas (HFC22), Şarjöre Doldurulur |
| Mermi Tipi | 6mm BB (Plastik/Alüminyum) |
| Şarjör Kapasitesi | 20+1 Full Metal Şarjör |
| Ürün Rengi / Ağırlık | TAN-ÇÖL / 690r |
| Boyu / Namlu boyu | 180mm |
WE G19 ŞARJÖRLERLE UYUMLUDUR
KUTU İÇERİĞİ
-WE G19 GEN4 ÇÖL RENGİ GBB 1 Adet
-20'li Şarjör 1 Adet
-Kullanım Klavuzu 1 Adet







Teknik Özellikler
| MODEL | Glock17-18-19 |
| Blowback | Evet |
| Güç Kaynağı | GAS |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Bulunduğu Kombinler
Bulunduğu Kombinler Alt Başlığı
670,92 TL
-%5 Havale İndirimi
637,37 TL
*62,62 TL den başlayan taksitlerle!!
670,92 TL
637,37 TL
(%5,00 havale indirimi)