*55,91 TL den başlayan taksitlerle!!
599,03 TL
569,08 TL
(%5,00 havale indirimi)
Birlikte Al, Kazan
Ürün Yorumları
Yıllardır İşgörenden alışveriş yaparım bir kez olsun sorun yaşamadım.
Yıllardır İşgörenden alışveriş yaparım bir kez olsun sorun yaşamadım. Başta Zafer bey ve Birkan bey olmak üzere tüm personel bilgili ve yardımcı oluyor. Ne sipariş ettiyseniz o geliyor, ön siparişler sağ olsun çok güzel ürünlere erişiyoruz. Başarılı bir işletme.
Senolcan Buğra
Kesinlikle tavsiye ederim.
Airsoft aksesuarları konusunda bana çok yardımcı oldular ve gayet cana yakın davrandılar, çok memnun kaldım.
dnzsngz
Ürün satmak için değil müşteri memnuniyeti odaklı
Ürün satmak için değil müşteri memnuniyeti odaklı, geniş ürün yelpazesine sahip, şiddetle tavsiye ederim👍🤩 …
Tarçın AKTAR
Müşterilerine olan samimiyetleri ve nezaketleri için çalışanlarını tebrik ediyorum tüm övgü ve puan onlara.
Müşterilerine olan samimiyetleri ve nezaketleri için çalışanlarını tebrik ediyorum tüm övgü ve puan onlara.
ARDA COŞKUN
Ürünleri dedikleri gibi eksiksiz ve hızlı bir şekilde kargoluyorlar,
Ürünleri dedikleri gibi eksiksiz ve hızlı bir şekilde kargoluyorlar, iletişim ve müşteri memnuniyeti üst seviye, fiyat olarak piyasadan pahalı değil ürününe göre daha da uyguna bulunabiliyor alacak kişiler tereddüt etmeden alabilir.
Mert ÜNLÜ
WE BROWNING HI POWER SILVER
GBB AIRSOFT TABANCA
Green Gaz ile çalışan, 6mm Plastik veya Alüminyum bilye atan tabancadır.
Green gaz tabancanın şarjörüne çakmak gibi doldurulur.
Airsoft oyunlarında kullanılır.
Gerçek Browning üzerindeki gez, tetik, emniyet, üst kızak, şarjör vb.. hareketler ve kullanım detayları birebir aynıdır.
Blowback (Üst kızak hareketi) özelliği sayesinde daha gerçekçi tepme ve kullanım hissi verir.
| Ürün Adı | WE Browning Hi Power GBB Airsoft Tabanca |
|---|---|
| Ürün Kodu / Kategori | WE B Series / Airsoft Tabanca & GBB |
| Üretici Firma | WE-Tech http://www.weairsoft.com/ |
| Güç (Namlu çıkış hızı) | ~ 280.0 FPS = 80 m/sn |
| Hop-up | Ayarlanabilir (Atış açısı için ince ayar yapılabilir) |
| Atış Tipi | Otomatik |
| Blow Back | Evet, Üst namlu hareketli, daha gerçekçi atış hissi. |
| Emniyet | Emniyet Mandalı |
| Güç Kaynağı | Top Gas / Green Gas (HFC22), Şarjöre Doldurulur |
| Mermi Tipi | 6mm BB (Plastik/Alüminyum) |
| Şarjör Kapasitesi | 20+1 Full Metal Şarjör |
| Ürün Rengi / Ağırlık | Silver (Gümüş - Nikel) / 110 gram |
| Boyu / Namlu boyu | 115 mm / 80 mm |
KUTU İÇERİĞİ
- WE BROWNING HI POWER SILVER GBB 1 Adet
-20'li Şarjör 1 Adet
-Kullanım Klavuzu 1 Adet



Teknik Özellikler
| MODEL | Browning |
| Blowback | Evet |
| Güç Kaynağı | GAS |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
*55,91 TL den başlayan taksitlerle!!
599,03 TL
569,08 TL
(%5,00 havale indirimi)