FULL SET Hatsan Flash-401W PCP Havalı Tüfek 5.5MM
0.0 Puan - 0 Yorum
*1.306,67 TL den başlayan taksitlerle!!
14.000,00 TL
13.300,00 TL (%5,00 havale indirimi)
Marka
Stok Kodu
FLASH401
Fiyat
11.666,67 TL + KDV
Ürün Yorumları
Yıllardır İşgörenden alışveriş yaparım bir kez olsun sorun yaşamadım.
Senolcan Buğra
Kesinlikle tavsiye ederim.
dnzsngz
Ürün satmak için değil müşteri memnuniyeti odaklı
Tarçın AKTAR
ARDA COŞKUN
Ürünleri dedikleri gibi eksiksiz ve hızlı bir şekilde kargoluyorlar,
Mert ÜNLÜ
Hatsan Flash 401 PCP özellikleri;
·200 bar dolum basıncı
·400 cc tüp hacmi
·45 cm namlu uzunluğu
·2930 gr ağırlık
·Hassas yiv set çekilmiş çelik namlu
·Şarjör kapasitesi 12
·Tam dolumda 70 atış
·11mm ve 22mm dürbün kanalı
·Çıkış hızı 970 fps / 295 m/sn
·Tetik ayarlanabilir quattro sistem
·Gez yok
·Arpacık yok
·Yandan kurmalı
·1 yıl fabrika garantili
Hatsan Flash 401 W PCP Modeline Dolum Nasıl Yapılır?
    Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
    Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
    Etiketler :
    14.000,00 TL
    FULL SET Hatsan Flash-401W PCP Havalı Tüfek 5.5MM FLASH401